Kalendar  za 2007
               
Datum Dan Naziv natjecanja Disc. Rank Os. Rank Mjesto Organizator
               
Ožujak
###### SUB Lipica Open 2007 SS SOL1   Krajna Vas (SLO) EOL.doo
###### NED Lipica Open 2007 SS     Krajna Vas (SLO) EOL.doo
###### NED Zimski kup 2007 SP     Delnice OK Ris
31ožu SUB Bob Rock 007 SS SDP   Hoče (SLO) OK Brežice
Travanj
14tra SUB Ob dnevu Zemlje DS SOL2   Vaneča (SLO) Severovzhod
14tra SUB Poštaš kup DS     Tatabanya (HUN) Postas OC
15tra NED Poštaš kup DS     Tatabanya (HUN) Postas OC
15tra NED ÖM Ultralang 2007 UDS     Burgau (AUT) TV Furstenfeld
21tra SUB SG 2007 MTB  MTB-SS PPH SHL Slovenj Gradec (SLO) OK Slovenj Gradec
22tra NED SG 2007 MTB  MTB-DS PPH SHL Slovenj Gradec (SLO) OK Slovenj Gradec
22tra NED 1. tekma PRE-O SHL   Mlaka pri Kranju (SLO) OK Trzin
28tra SUB 30. Ačkov Kup KDS KH KKH Zaprešić OK Vihor
28tra SUB 10 MILLA ŠS     Eskilstuna (SWE) OK Tor & co
29tra NED ŠS     Eskilstuna (SWE) OK Tor & co
28tra SUB Tipo Cup SS     Pusztamarot (HUN) TIPO TKE
29tra NED Tipo Cup DS     Pusztamarot (HUN) TIPO TKE
30tra PON Tipo Cup KDS     Pusztamarot (HUN) TIPO TKE
Svibanj
12svi SUB Slovenia open 2007 DS SOL2 SDP, WRE Logatec (SLO) OK Azimut
13svi NED Slovenia open 2007 ŠS SDP   Logatec (SLO) OK Azimut
13svi NED 7. Prvensvo PGŽ za osnovne škole SP ŠPPH   Crikvenica OK Ris
18svi PET 18. Alpe Jadran kup 2007 SP WRE   Plitvička jezera OK Maksimir
19svi SUB 18. Alpe Jadran kup 2007 DS WRE   Plitvička jezera OK Maksimir
20svi NED 18. Alpe Jadran kup 2007 ŠS     Plitvička jezera OK Maksimir
19svi SUB Fusine 2007 SP     Laghi di Fusine (ITA) Gruppo Sportivo Nord.
20svi NED Fusine 2007 SS WRE   Laghi di Fusine (ITA) Gruppo Sportivo Nord.
26svi SUB 1. Orienteering Triangle SP SKH   Sv. Juraj na Bregu OK Međimurje
26svi SUB 1. Orienteering Triangle PRE-O SHL   Čakovec  OK Međimurje
27svi NED 1. Orienteering Triangle MTB-SP PPH SDP, SHL Varaždin OK Međimurje
27svi NED 1. Orienteering Triangle SP SKH   Varaždin OK Međimurje
Lipanj
10lip NED 8.Vihorov Sprint Kup SP SKH   Zagreb OK Vihor
16lip SUB Terezijana MTB-SS SHL   Bjelovar OK Bjelovar
17lip NED 2. Prvenstvo Lokava SS KH KKH Lokve  OK Lokve
17lip NED 2. tekma PRE-O SHL   Črni vrh nad Idrijo (SLO) OK Trzin
14lip ČET JUKOLA 2007 SP WC   Lapua (FIN) Lapuan Virkia
16lip SUB ŠS     Lapua (FIN) Lapuan Virkia
17lip NED ŠS     Lapua (FIN) Lapuan Virkia
22lip PET Norsk O-festival SS WC   Hovden (NOR) Kristiansand OK
23lip SUB Norsk O-festival DS     Hovden (NOR) Kristiansand OK
24lip NED Norsk O-festival DS,ŠS     Hovden (NOR) Kristiansand OK
22lip PET 2. Otvoreni memorijal 7. gardijske brigade SS PPH   Varaždinske Toplice OK Međimurje
22lip PET 2. Otvoreni memorijal 7. gardijske brigade SP SKH   Varaždin OK Međimurje
23lip SUB 2. Otvoreni memorijal 7. gardijske brigade KDS KH KKH Maruševec OK Međimurje
24lip NED Termenland open - prolog SP SDP WRE Murska Sobota (SLO) Severovzhod
28lip PET Termenland open SS WRE   Lenti Spa (HUN) Zalaegerszegi TC
29lip SUB Termenland open DS WRE   Lenti Zajda (HUN) Zalaegerszegi TC
29lip SUB Termenland open PRE-O     Lenti Zajda (HUN) Zalaegerszegi TC
Srpanj
01srp NED Termenland open KDS     Lenti Zajda (HUN) Zalaegerszegi TC
06srp PET 11. Croatia Open 2007 SS     Delnice  OK Ris
07srp SUB 11. Croatia Open 2007 DS     Delnice  OK Ris
08srp NED 11. Croatia Open 2007 KDS     Delnice  OK Ris
08srp NED JWOC 2007 SP     Dubbo (AUS) JWOC Team
09srp PON JWOC 2007 DS     Dubbo (AUS) JWOC Team
11srp SRI JWOC 2007 SS Q   Dubbo (AUS) JWOC Team
12srp ČET JWOC 2007 SS F   Dubbo (AUS) JWOC Team
13srp PET JWOC 2007 ŠS     Dubbo (AUS) JWOC Team
10srp UTO WMOC 2007   Q1   Kuusamo (FIN) WMOC Team
11srp SRI WMOC 2007   Q2   Kuusamo (FIN) WMOC Team
13srp PET WMOC 2007   F   Kuusamo (FIN) WMOC Team
23srp PON O-Ringen 2007 DS WC   Mjolby (SWE) O-Ringen Clubs
24srp UTO O-Ringen 2007 SS WC   Mjolby (SWE) O-Ringen Clubs
25srp SRI O-Ringen 2007 SP WC   Mjolby (SWE) O-Ringen Clubs
26srp ČET O-Ringen 2007 DS WRE   Mjolby (SWE) O-Ringen Clubs
27srp PET O-Ringen 2007 DS     Mjolby (SWE) O-Ringen Clubs
26srp ČET OO Cup DS SOL 3, SOL 4   Nazarje (SLO) OK Ursus
27srp PET OO Cup SS WRE Nazarje (SLO) OK Ursus
28srp SUB OO Cup SP   Nazarje (SLO) OK Ursus
29srp NED OO Cup DS WRE Nazarje (SLO) OK Ursus
30srp PON OO Cup KDS   Nazarje (SLO) OK Ursus
Kolovoz
18kol SUB WOC 2007 SP Q   Kyiv (UKR) WOC 2007 team
19kol NED WOC 2007 DS Q   Kyiv (UKR) WOC 2007 team
20kol PON WOC 2007 SS Q   Kyiv (UKR) WOC 2007 team
22kol SRI WOC 2007/WTOC 2007 SS/PRE-O F WC Kyiv (UKR) WOC 2007 team
23kol ČET WOC 2007 DS F WC Kyiv (UKR) WOC 2007 team
24kol PET WTOC 2007 PRE-O     Kyiv (UKR) WOC 2007 team
25kol SUB WOC 2007 ŠS F   Kyiv (UKR) WOC 2007 team
26kol NED WOC 2007 SP F WC Kyiv (UKR) WOC 2007 team
26kol NED 2.Utrka Svetog Roka SP SKH   Lokve  OK Lokve
Rujan
01ruj SUB 9. Otvoreno prvenstvo Gorskog kotara SP PPH   Fužine OK Ris
02ruj NED 9. Otvoreno prvenstvo Gorskog kotara KDS KH KKH Fužine OK Ris
05ruj SRI 40. Svjetsko vojno prvenstvo SS     Zagreb OSRH - CISM
06ruj ČET 40. Svjetsko vojno prvenstvo DS     Zagreb OSRH - CISM
08ruj SUB 40. Svjetsko vojno prvenstvo ŠS     Zagreb OSRH - CISM
09ruj NED 4. Kup Feuda PRE-O SHL   Zagreb OK Maksimir
15ruj SUB 3. Nenina utrka SS     Jastrebarsko OK Jelen
16ruj NED Slovensko državno prvenstvo PRE-O SDP   Trzin OK Trzin
22ruj SUB 7. Otvoreno prvenstvo Bjelovara KDS KH KKH Mišulinovac OK Bjelovar
23ruj NED 2.Vihor Pre-O Adventure PRE-O SHL   Zagreb OK Vihor
29ruj SUB 2. Međimurje Open DS PPH   Selnica- Bukovec OK Međimurje
30ruj NED 2. Međimurje Open SP SKH   Selnica- Plešivica OK Međimurje
30ruj NED 2. Međimurje Open SP SKH   Čakovec  OK Međimurje
Listopad
06lis SUB 1. MTB-O Croatia open MTB-SS SHL   Svetvinčenat OK Kapela/ OK Vihor
07lis NED 1. MTB-O Croatia open MTB-DS SHL   Svetvinčenat OK Kapela/ OK Vihor
07lis NED 3. tekma PRE-O SHL   Ljubljana OK Trzin
06lis SUB Swiss Cup SS WC   Steim am Rhein (SUI)  
07lis NED Swiss Cup SP WC   Steim am Rhein (SUI)  
14lis NED 6. Otvoreno prvenstvo Samobora SS  KH KKH Samobor HPD Japetić
20lis SUB 22. Prvenstvo Kapele SS  KH KKH Zagreb OK Kapela
20lis SUB Jesensko O-srečanje   SOL5   Trzin (SLO) OK Trzin
21lis NED 7. Otvoreno prvenstvo Zagreba SS      Zagreb OK Vihor
27lis SUB Jugovzhodni pokal   SOL6   Volčje (SLO) OK Brežice
Studeni
               
Legenda
    Sprint SP        
    Srednje staze SS        
    Duge staze DS        
    Štafeta ŠS        
    Ultra duge staze UDS        
    Kraće duge staze KDS        
    Precizna orijentacija PRE-O        
    MTB orijentacija MTB        
    Kvalifikacije   Q      
    Finale   F      
    Slovenska Liga   SOL      
    Slovensko državno prvenstvo   SDP      
    Pojedinačno prvenstvo Hrvatske   PPH      
    Kup Hrvatske   KH      
    Sprint kup Hrvatske   SKH      
    Klupski kup Hrvatske   KKH      
    Slovensko-Hrvatska Liga   SHL      
    Školsko pojedinačno prvenstvo Hrvatske   ŠPPH      
    World ranking event   WRE      
    World Cup   WC      
             

 

 

KART-O-TEKA

 

1. otvoreni

memorijal 7. gbr

 

MEĐIMURJE OPEN